PÓŁKOLONIE AKADEMIA LETNIEJ PRZYGODY

Wakacje to czas na który z czekają niewątpliwie  wszystkie dzieci .To czas na zabawę, spotkania z koleżankami i kolegami. Realizowanie marzeń  i  na które nie ma czasu kiedy jest szkoła.  Dlatego też Półkolonie  Akademii Letniej Przygody są właśnie  takim miejscem gdzie można się spotkać, wspólnie pobawić, a przede wszystkim aktywnie i twórczo spędzić czas. Na naszych uczestników czeka 5 turnusów tematycznych z bardzo ciekawym programem zajęć i warsztatów. Nie zabraknie czasu na wspólne rozmowy, spotkania i zabawę.


AKADEMIA PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT

w

Aktywne zajęcia terenowe i wycieczki podczas których miłośnicy zwierząt poznając ich świat zgłębią tajemnicę niesamowitej więzi człowieka ze zwierzętami. Zajęcia z humanitarnej ochrony zwierząt podczas których dowiedzą się jak być ich odpowiedzialnym opiekunem. Obserwacje leśnych zwierząt, rozpoznawanie ich śladów i tropów. Wizyta w stadninie koni, przejazd bryczką, egzotyczne zwierzęta w zoo.

AKADEMIA ARTYSTYCZNA

20150616_141216

Twórcze warsztaty i zajęcia rozwijające kreatywność oraz wyobraźnię. Odkrywanie swoich mocnych stron i rozwijanie artystycznych pasji. Szycie maskotek z filcu, tworzenie biżuterii i breloczków z masy epoksydowej. Warsztaty świec mozaikowych, robienia mydełek oraz magicznych kul do kąpieli. Ozdabianie własnego pudełka na wakacyjne wspomnienia. Warsztaty teatralne i taneczne.

AKADEMIA SURVIVALU

5

Warsztaty i wprawy terenowe do pobliskiego lasu, gdzie miłośnicy przygód poznają zasady zielonego survivalu. Nauczą się czytać mapę oraz orientacji w terenie. Skompletują podstawowe wyposażenie survivalowe, zbudują szałas, poznają skuteczne techniki rozpalania ognia oraz radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia. Spróbują swoich sił na ekstremalnym torze przeszkód oraz sprawdzą swoją wiedzę i spostrzegawczość w labiryncie szyfrów.

AKADEMIA KULINARNA

39

Kreatywne warsztaty i zajęcia kulinarne podczas których uczestnicy rozwijają swoje pasje do gotowania. Eksperymentują ze smakiem i kolorem. Przygotowują przekąski oraz najlepsze desery świata. Podczas zajęć poznają zasady savoir vivre oraz zdrowego jedzenia. Na zakończenie Wielki Konkurs Kulinarny.

Akademia Piłkarska

2 (2)

Kształtowanie zdolności motorycznych, poprawa techniki piłkarskiej, treningi ogólnorozwojowe, gierki i turnieje piłkarskie pod okiem profesjonalnego trenera. Warsztaty z komunikacji i współpracy w drużynie, (treningi piłkarskie z podziałem na grupy wiekowe).

Terminy turnusów tematycznych

24.06-28.06  Akademia Piłkarska  Akademia Artystyczna

08.07-12.07 Akademia  Survivalu   Akademia kulinarna

15.07-19.07  Akademia  Artystyczna  Akademia  Przyjaciól Zwierząt

22.07-26.07 Akademia Piłkarska  Akademia  Kulinarna

29.07—02.08 Akademia  Kulinarna  Akademia Artystyczna

05.08-09.08 Akademia  Survivalu  Akademia Przyjaciół Zwierząt

19.08-23.08 Akademia Artystyczna  Akademia Survivalu


Plan dnia

Do 8.30 Dowóz dzieci

Dzieci , które dojedz aja busem  do 8.30 maja gry i zabawy

8.30 Przedstawienie i omówienie planu dnia

8.45 Gry i zabawy z dobrej komunikacji

9.00  Drugie śniadanie

9.30  Blok zajęć przedpołudniowych / realizacja programu danego turnusy tematycznego/

12.30 Obiad

13.00 Blok zajęć popołudniowych

14.30 Podwieczorek

15.00  II Blok zajęć popołudniowych

16.15 Przygotowanie dzieci do odjazdu

16.30 Odjazd dzieci

 

to top button